EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА НАСЛОВНА Убавина

Лавица и божицa: Фан им порача на Јелена Карлеуша и Милица Павловиќ (ФОТО)

Прашање на време беше кога српската музичка дива Јелена Карлеуша и пејачката Милица Павловиќ ке стават заедничка фотографија на Инстаграм. Тие се добри пријателки, двете згодни и популарни, модерни и инфлуенсерки.

На фотографијата секоја во свој стил. Карлеуша во фустан како ноќно небо со ѕвезди, а Милица во зелен, свилен фустан со минијатурна тантела.

Предизвикаа бурни реакции на Инстаграм, а еден фан им порача дека се како Лавица и божица и дека убиваат на место… со изгледот веројатно.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Временска прогноза за денес и утре – На некои места се очекува снег

Angela

Утре е Света Петка- штити од разни несреќи, но и од многу болести

Angela

ТАА е најзгодната водителка на Балканот: И мажите и жените воздивнуваат на ова секси ВИДЕО

Angela