EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЛЕКАРОТ ОСТАНАЛ ВО ШОК ОД ТОА ШТО ГО ПРАВЕЛА – на Гога Секулиќ и пукнаа силиконите една недела откако ги вгради, пејачката долго ќе се кае поради оваа грешка!

Српската пејачка Гога Секулиќ морала да оди итно на операција поради тоа што и пукнале силиконите откако претходно им направи корекција.

Имено таа откако неодамна вгради нови силикони пејачката морала да и ги шијат раните на живо откако и пукнале конците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goga Sekulić (@sekulicgoga)

Иако лекарите и кажале да мирува, пејачката се движела и физички се форсирала што придонело конците да попуштат.

Таа една недела откако вградила нови силикони почнала да настапува, а тоа придонело до фатални последици од кои сега едвај ќе се опорави, пренесуваат српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goga Sekulić (@sekulicgoga)

-Лекарот беше шокиран што правев по операцијата, кога дозна се држеше за глава, вели пејачката за српските медиуми.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Со оваа диета ослабела 10 кг за два месеци: Карлеуша има топ затегнато тело, а оваа намирница не ја јаде никогаш! (ФОТО)

Angela

Овој човек има повеќе од 500 деца: Поради страв од инцест, доби забрана да донира сперма

Angela

WhatsApp може да го промени начинот на кој луѓето се пронаоѓаат едни со други на апликацијата

Angela