EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЛИЦЕТО „НЕ Е НЕЈЗИНО“, А ГЛАСОТ НЕПРЕПОЗНАТЛИВ – кога ќе ја видите Лорин на својот прв настап на Идол нема да поверувате дека победила двапати на Евровизија!

шведската претставничка Лорин годинава на Евровизија победи по втор пат, а годинава со песната „Tatto“ дојде до врвот на табелата од која не се симна до самото прогласување на победникот.

По прогласувањето на победникот медиумите во Европа започнаа да „копаат“ која всушност е Лорин која е првата жена што двапати победила на Евровизија, еднаш во 2012 и во 2023.

По ова на интернет се појавија снимки на кои се гледа како изгледала шведската претставничка во минатото.

Имено таа на почетокот на кариерата изгледала сосема поразлично и непрепознатливо, а се прославила со учеството во музичкото шоу „Идол“.

Она што се гледа дека таа има видливи корекции на лицето, а корисниците на интернет коментираат дека никогаш не би познале дека е тоа двократниот победник на Евровизија.

-Боже, таа изгледа сосема непрепознатливо,

-Дали сте сигурни дека она е Лорин?, се само дел од коментарите.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

„Те чекам во хотелска соба“, пораката на Наташа Беквалац заврши на погрешен број

Angela

РЕТРОГРАДЕН МЕРКУР НОСИ ХАОС – Овие знаци да се подготвуваат за голем удар, а еве колку ќе трае

Angela

Сонот може да ви предизвика срцев и мозочен удар: Како да го спречите?

Angela