EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Луксузен украс на раката на Лепа Брена: Ова парче чини над 33.000 евра (ФОТО)

Фолк ѕвездата Лепа Брена е позната по својот елегантен стил и скапите ткаенини од луксузни брендови, кои ги купува низ целиот свет, бидејќи многу патува.

Брена неодамна се појавила на еден настан, а модниот додаток на нејзината рака веднаш бил забележан.

Таа носи часовник од луксузна марка Rolex, а моделот што го носи Брена е Daytona Cosmograph кој содржи жолто злато и е обложен со црни керамички детали.

Како што е наведено на официјалната страница на овој бренд, цената на споменатиот часовник е 33.250 евра, а истиот часовник се наоѓа и на една од фотографиите на Инстаграм на познатата пејачка.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ќерката на српскиот пејач ја крена маичката – откри дека е бремена (ФОТО)

Angela

Реални митови за врската за кои треба да знаете

Angela

Дневен хороскоп – овој знак го очекува финансиска помош од пријател од странство, а овој знак го очекуваат пеперутки во стомакот

Angela