EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Луна Џогани ги разнежни фановите со ОВАА фотографија: Ужива во втората бременост, па откри една важна буква

Луна Џогани чека второ дете со својот избраник Марко. Таа пред две години роди девојче кое се вика Миа.

Поранешната пејачка и учесничка во „Задруга“ секојдневно покажува дека ужива во бременоста, а на својот Инстаграм сподели фотографија од трудничкиот стомак и ги разнежни своите следбеници.

Луна реши да им признае на медиумите дека чека девојка чие име ќе започнува со буквата „Л“.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Во Скопје вчера напишани 243 казни за сообраќајни прекршоци

Angela

Немања Гудељ отиде на операција за пресадување коса во Турција, а Анастасија фотографирана на шопинг (ФОТО)

Angela

Три знаци дека имате одличен секс

Angela