EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА Занимливости НАСЛОВНА

Меколи Калкин се сврши со осум години помлада колешка

Меколи Калкин, некогашната детска ѕвезда од првите два дела од „Дома сам“, се сврши со осум години помладата Бренда Сонг, која исто така, е глумица.

Калкин (41) и поранешната ѕвезда на „Дизни“ се во врска веќе четири години. Во април лани го добија и првиот син – Дакота, крстен по сестрата на Меколи која почина во 2008 година.

Глумецот е актуелен со улогата во новите епизоди серијата „Американска хорор приказна“, а неговиот последен филм е „Земја на промени“ (Changeland) од 2019 година

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

КОЧАНИ: „Ќе изгори градот, има ли некој во оваа држава“ (ВИДЕО)

Angela

Се бара атрактивна девојка, која завела маж во кафуле и му украла 600.000 долари (ВИДЕО)

Angela

(ФОТО) Ќерката на Брус Вилис со потресна исповед: „Бев презафатена со моите болести да го забележам тонењето на татко ми“

Angela