EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Мешаше со колковите, па направи шпага: Јована Јеремиќ откри дел од својата песна „Ролекс“ (ВИДЕО)

Водителката Јована Јеремиќ откри како звучи нејзината прва песна наречена „Ролекс“ и покажа дел од кореографијата што го придружува нејзиниот иден хит.

Таа објави дел од песната на Инстаграм, а премиерата ја најави во емисијата на Амиџиќ.

Јеремиќ рече дека ќе ги запали социјалните мрежи:

-Мега ексклузивна „Ролекс“ кореографија која ќе ги запали социјалните мрежи. Ова е делот од мојата прва песна и кореографија што сите ги чекавте. Еј, без лутење! Не го правам тоа секој ден. Еднаш на два месеци е време за пожар на социјалните мрежи – напиша Јована и објави видео каде заводливо ги движи колковите и на крајот од видеото направи шпага.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Невеста во одело: Се омажи „Ѕвездата на Гранд“, а еве како изгледаше нејзината интимна венчавка (фото)

Angela

„Радио метроном“ ја отвора Неделата на франкофонскиот филм

Angela

Сакал да ја запроси девојката на натпревар, обезбедувањето го соборило на земја: „Вака треба да се неутрализираат сите запросувања на стадион“ (ВИДЕО)

Angela