EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Миле Китиќ се бакнува во уста со помлада девојка: Што ќе каже на ова сопругата Марта? (ФОТО)

Разводот на Миле и Марта поради прељуба е на повидок.

Разводот на пејачиот Миле Китиќ и сопругата Марта со години е честа тема на српските медиуми, а причината за тоа секогаш биле наводните авантури на пејачот.

Миле го поврзуваа со различни обожавателки, но и со пејачката Сандра Арфрика, која кариерата ја започна како негова танчарка. Сепак, Китиќ остро го демантираше сето тоа. Сепак, клипот што се појави на TikTok може да биде поттик за развод на Миле и Марта, а откако се појави на социјалнарта мрежа, го објавија и српските медиуми.

На него може да се види како пејачот гушка и бакнува помлада русокоса на еден негов настап зад сцената. Сето ова се случува додека девојката без извинување снима.

– Што сакаш да ти пеам Хелена или Елена – ја прашал Миле девојката, а кога таа му кажала дека ја сака песната „Хелена“, тој почнал да и пее, но продолжиле и да се бакнуваат.

Сопругата на пејачот досега простила многу работи, а дали ќе го преболи ова видео останува да видиме.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ФОТО: Лаутаро заплови во брачните води, најголемото име не се појави на спектакуларната свадба

Angela

Дали знаевте: Женска особина која најмногу ги плаши мажите

Angela

ТЕМПИРАНА БОМБА НА 43 ГОДИНИ – српската пејачка не слушнала за градник, секоја фотографија е мелем за машките очи, особено една е (+18)

Angela