EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Милица Тодоровиќ ги покажа сестрата и братот, сличноста меѓу убавите девојки е голема (ФОТО)

Милица Тодоровиќ не крие колку е приврзана за семејството, а малкумина знаат дека пејачката има две сестри Јована и Анѓела, како и брат Владан.

Нејзината сестра Јована е мажена, а и нејзиниот зет одреден период бил нејзин менаџер. Сепак, се шпекулираше дека меѓу нив имало несогласувања, но пејачката никогаш не сакала да ги коментира семејните односи.

Милица често објавува фотографии од нејзините сестри на Инстаграм, нагласувајќи дека е горда што ги има, а нејзините обожаватели истакнуваат дека е очигледна сличноста меѓу неа и нејзините сестри.

Тодоровиќ порасна во големо и хармонично семејство, а во едно интервју откри дека и таа посакува да има свое семејство.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ќерката на Мелита славеше матура: Мајка ѝ сите добро ја знаеме, ова е нејзиниот татко Соме (ФОТО)

Angela

ДЕНЕСКА ПОРОЕН ДОЖД И ГРМЕЖИ – еве какво време не очекува во следните денови

Angela

2 пози во кои ЖЕШКАТА АКЦИЈА го достигнува својот ВРВ!

Angela