EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

МИЛИЦЕ, ТИ ЛИ СИ: Беше една од најзгодните, а сега се соблече и покажа 20 КИЛОГРАМИ ПЛУС!

Милица Веселиновиќ во последната сезона, која ја одбележа врската со Менсур Ајдарпашиќ, важеше за една од најубавите натпреварувачки, поради што во текот на летото имаше многу додворувачи, меѓу кои и Филип Цар.

Во оваа сезона на „Задруга“ се обиде да ги освои Марко Марковиќ, Билал Брајловиќ и Цар, но сите тројца избраа други натпреварувачки по кратката врска со Веселиновиќ.

Ривалите на Милица, но и нејзините најблиски пријатели, најмногу ѝ замеруваа дека се понижува со момчињата, а втората работа поради која е на удар е тоа што си дозволила да се здебели преку 20 кг. за само неколку месеци.

Нејзиното семејство најмногу негодувало на ова. Да потсетиме, Милица за својот 19-ти роденден доби честитки од најблиските, а сите ја критикуваа дека се здебелила, па дури и наредиле да почне да тренира.

Милица вчера се скарала со цимерите, а нејзиното последно издание ги шокирало сите.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Занимливи знаци кои потврдуваат дека партнерот повеќе не ве привлекува

Angela

Станија ги надмина границите во голотија: Градите и задникот во преден план, вака старлетата ужива на плажа (ФОТО)

Angela

ФОТО: Траат подготовките за крунисувањето на Чарлс Трети, се подготвува облеката за кралот кој никој не ја носел 70 години

Angela