EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Фудбал

МИСЛЕШЕ ДЕКА НЕМА КОЈ ДА ГО ВИДИ, ПА ГИ СОБЛЕЧЕ ШОРЦЕВИТЕ ЗА КАПЕЊЕ – на Душан Влаховиќ веќе не му е добро, девојките ПОДЗИНАА (ФОТО)

Српскиот фудбалер Душан Влаховиќ овие денови ги поминува на Миконос заедно со своите пријатели.

Еден од најпосакуваните фудбалери во регионот, но и во Италија беше уловен како ужива на плажа само по шорцеви на себе.

Тој беше уловен како седи на лежалка во друштво на неколку девојки околу него, а во еден момент папараците го уловиле како се пресоблака останувајќи само по гаќи.

Она што го коментираат особено девојките е дека тој е во топ форма и дека секоја би го посакала.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

АРКАН ГО ПРЕДИЗВИКАЛ ОВОЈ ЕВРОВИЗИСКИ СКАНДАЛ ВО ЈУГОСЛАВИЈА – Брена и Украден беа фаворити, но неговата љубовница морала да победи под силни закани (ВИДЕО)

Angela

Најџел Бонд ги подготвува македонските снукер играчи за ЕП

Angela

ЈАС СУМ СО ЕДНА НОГА ВО ГРОБ – Рада Манојловиќ откри со каков проблем се соочува, мразам доктори и болници!

Angela