EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Ми се додворуваат момчиња колку мојот син, не ме интересираат парите кај мажите, еве што уште сака Дара Бубамара

Пејачката Дара Бубамара синоќа настапи во Белград, а по тој повод проговори за својата кариера, мажите и синот Коста и откри дека и се пуштаат момчиња кои се малку постари од нејзиниот син Коста.

Како и секогаш, Дара беше весела и насмеана, а на прашањето што се случува во нејзиниот љубовен живот и изјавата дека ја бркаат само помлади мажи, таа имаше подготвен одговор.

– Имам љубов. Роден сум харизматичен и младешки, ми пишуваат момци малку постари од син ми, мислам дека тоа не е ненормално. Но, има и мажи кои ја имаат таа младешка енергија и некако ми се допаѓаат тие помлади мажи. Не ми се важни финансиите на мажот, важно ми е да има финансии за него и да нема комплекси поради мене. Во мојот живот имаше фази кога мажот имаше многу повеќе од мене, а потоа помалку од мене – изјавила Дара, а потоа проговорила за врската со синот Коста:

– Коста има 14 години и се уште не излегува. Сега преминува во Спортската гимназија. За време на викендите сака да биде во Нови Сад и сега е договорено по настапот да го земам на Дедиње. Неговите пријатели ме обожаваат, седиме и разговараме, ме гледаат како пријател.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Објавена последната порака на британскиот милијардер заглавен во исчезнатата подморница – по оваа порака ќе почнете да се сомневате и вие

Angela

Беше евровизиска ѕвезда во минатото, денес организаторите НЕ САКААТ ДА ЧУЈАТ ЗА НЕГО – да го видите на улица нема да го препознаете Дима билан (ФОТО)

Angela

3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ КОИ ОВА ЛЕТО ЌЕ ПРОФИТИРААТ: Следува ОГРОМЕН НАПРЕДОК – пари од сите страни и нови цели!

Angela