EXCLUSIVE MK
Занимливости Шоу биз

Младенци кои го воодушевија регионот: Видеото од нивниот танц е најгледано овие денови! (ВИДЕО)

Деновиве на Тик Ток кружи видео од пар кој игра.

Имено, првиот танц на вљубената двојка беше објавен и досега има повеќе од 2,7 милиони прегледи.

Тоа видео е објавено повеќе пати на различни профили на Тик Ток, а луѓето од целиот регион се воодушевени од она што го виделе.

Парот најпрвин танцуваше на песната „Заувек“ од Жељко Васиќ, а потоа се префрли на „Isti igrači“ на Горан Вукошиќ и Мина.

@jelenarakocevic1♬ original sound – Jelena

„Пресилно“, „Одамна не сум видел толку убава енергија“, „Најубавото свадбено видео досега“, „Ми го направивте утрото поубаво“, „Ја чувствувам љубовта. Прекрасен пар. И јас го сакам ова “, „Слатки сте“, „Моето омилено видео на TikTok“, се само дел од коментарите под снимката.

По нивното вирално видео, нивната пријателка го објави целиот нивен танц на нејзиниот профил на TikTok.

@vujacictamara Ovih dana ih gledamo više nego porodicu… hahah moji najvoljeniji❤️ Evo da vidite kako je izgledao čitav ples.. #wedding #zauvek #nevolja @Jelena ♬ original sound – Tamara Vujačić

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Aнастасија Ражнатовиќ ја доживеа тажната судбина на мајка си: И Цеца го загубила бебето месец и пол пред свадбата

Angela

САКАШЕ ДА ГИ ИМА ПРИРОДНИТЕ ГРАДИ НА НЕЈЗИНАТА МАЈКА ПА ЛЕГНА ПОД НОЖ – ќерката на легендарната пејачка непрепознатлива по операциите (ФОТО)

Angela

Како ќе каже мама: Зошто Балканците си ги споредуваат сопругите со „ненадминливата“ мајка?

Angela