EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

МОМЦИТЕ СЕ ПРЕПОТУВААТ – водителката во бикини хипнотизира, 6.4 милионите следбеници го зумираа овој долен дел од телото (ФОТО)

Атрактивната аргентинска водителка Марија Сол Перез покрај телевизиската кариера важи и за една од многу познатите Инстаграм убавици во Аргентина.

Во јавноста е позната како водителка на спортски емисии, временската прогноза, а сега и како водителка на реалното шоу „Големиот брат“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez)

На Инстаграм ја следат повеќе од 6,4 милиони луѓе, а неодамна се пофали и со свршеничкиот прстен на себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez)

Брутално згодната Марија сега повторно се најде во центарот на вниманието откако се соблече во бикини и се фотографираше пред огледало.

По низата провокативни изданија среде емисиите, сега на ред дојде да облече бикини и да покрене лавина на реакции, погледнете:

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

НАВИСТИНА СУМ ПОДГОТВЕНА, НЕ САКАМ ПОВЕЌЕ ДА СЕ БОРАМ – славните водителка и пејачка се згрчиле кога Тина Тарнер им кажала дека знаела што ќе се случи!

Angela

Аргументи за и против: Готвен или свеж спанаќ?

Angela

Дневен хороскоп: Еден знак ќе започне во љубовна врска

Angela