EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

НАЈТАЖНАТА ПРИНЦЕЗА НА СВЕТОТ ПОВЕЌЕ НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ – шокираше со изгледот појавувајќи се на трка на Формула 1 (ФОТО)

Принцезата Шарлин од Монако се појавила на трка на Формула и ги шокирала сите со своето ново издание

Принцезата која изгледала многу замислено додека ја фотографирале како стои покрај својот сопруг принцот Алберт, се појавила во долг интересен фустан со линии, но и со нова боја на косата.

Имала незабележлива шминка и убави, едноставни обетки, а многумина коментирале дека никогаш не изгледала поубаво.

Ова кралско семејно појавување се случило неколку недели откако одредени француски медиуми пишувале дека принцезата Шарлин и принцот Алберт се во процес на развод – нешто што палатата одлучно го негирала.

Исто така, се зборува дека екипата од ТВ-серијата „Круна“, по завршувањето на британската верзија, ќе почне да работи на монегашка, па ако тоа е вистина, нè очекуваат многу интересни детали од животот на Грејс Кели и принцот Рени, но и на други членови на кралското семејство кое веќе со децении ја интригира јавноста.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Овие лица не смеат да јадат лубеница: Може да е погубна за здравјето, еве и зошто

Angela

НАЈМОДЕРНИОТ КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ШОКИРА ВО ДОЛНИОТ ДЕЛ: Којa ќе се осмели да го носи, нека се спреми за ПОГЛЕДИ ОД ЦЕЛАТА ПЛАЖА

Angela

Најактивниот вулкан во Индонезија повторно еруптираше

Angela