EXCLUSIVE MK
Шоу биз

На гостите им беше незгодно од глетката, па се препотија – црна чипка ѕирна од кусото фустанче на Јована Јеремиќ, водителката пожешка од било кога (ФОТО)

Јована Јеремиќ вложува многу во својот стајлинг за своите појавувања каде и да оди.

Сепак, таа најмногу размислува за облеката за утринската програма што ја води за време на викендите, а денес ги воодушеви сите присутни во студиото, но и гледачите.

Јована се појави во црно-бел фустан, кој одлично и прилегаше, а стајлингот го надополни со црна чипка на хулахопките во кои сите гледаа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Со стомак до заби се прошета низ центарот на Белград – еве како изгледа снаата на Цеца неколку недели пред да се породи (ФОТО)

Angela

Северина стана редовен „гостин“ во суд, на пејачката ѝ се суди за семејно насилство – еве како го нарекувала партнерот

Angela

Живот полн со трагедии и обид за самоубиство: Зад насмевката на Тереза Кесовија секогаш се криела голема болка

Angela