EXCLUSIVE MK
Шоу биз

На гостите им беше незгодно од глетката, па се препотија – црна чипка ѕирна од кусото фустанче на Јована Јеремиќ, водителката пожешка од било кога (ФОТО)

Јована Јеремиќ вложува многу во својот стајлинг за своите појавувања каде и да оди.

Сепак, таа најмногу размислува за облеката за утринската програма што ја води за време на викендите, а денес ги воодушеви сите присутни во студиото, но и гледачите.

Јована се појави во црно-бел фустан, кој одлично и прилегаше, а стајлингот го надополни со црна чипка на хулахопките во кои сите гледаа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Затвореникот по кого полудеа жените имал тешко детство, ова се траумите кои морал да ги преживува секој ден

Angela

Шакира и Хамилтон се во рана фаза на врска: „Се забавуваат, флертуваат и се запознаваат“ (ФОТО)

Angela

Доктор на науки и борец за правата на Ромите: Кој е таткото на Теа Таировиќ?

Angela