EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

НА СЕБЕ НОСЕШЕ ДЕТАЉ ОД 4.500 ЕВРА, НО НИКОЈ НЕ ГО ВИДЕ – сите гледаа во најкратките пантолани на Цеца, се препоти за да не и се види ништо од позади! (ФОТО)

Цеца Ражнатовиќ се’ почесто во јавноста ја потенцира својата вита става, а сега на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ дојде облечена во провокативна комбинација.

Фолк-пејачката се појави во ретко модно издание. На себе носеше сиво сако и кратки панталони во истата боја, поради кои до израз дојдоа нејзините вретенести нозе.

Сето тоа го искомбинира со високи потпетици и чанта во иста нијанса, која чини 1.500 евра.

На нејзиниот врат носеше ѓердан на еден популарен бренд, кој чини 3.000 евра.

Цеца гордо позираше пред новинарите, а потоа влезе во студиото за да се подготви за снимање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ceca Ražnatović (@cecar_2022)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Силен земјотрес во Албанија синоќа почуствуван во земјава

Angela

НАВИСТИНА СУМ ПОДГОТВЕНА, НЕ САКАМ ПОВЕЌЕ ДА СЕ БОРАМ – славните водителка и пејачка се згрчиле кога Тина Тарнер им кажала дека знаела што ќе се случи!

Angela

ВИДЕО: Само она има храброст да облече вакви бикини -сите на плажа гледаа во Сораја

Angela