EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

НА ЦЕЦА НЕМА ДА И БИДЕ ДОБРО – новата девојка на Богдан го бакнува за да му го честита роденденот, изгледа како вистинска секс бомба (ФОТО)

Поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, Јована Љубисављевиќ веќе некое време е во врска со поранешното момче на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ.

Тие двајца на почетокот тврдеа дека се само пријатели, но подоцна признаа дека се заедно.

Сега речиси и да не се одвојуваат еден од друг, а Јована вчера на своето момче му приреди и роденденско изненадување.

Имено таа на Инстаграм сподели фотографија на која се прегрнува со Срејовиќ додека пред нив се наоѓа торта со прскалки.

Двајцата не ја симнуваа насмевката од лицата, а цело време и се бакнуваа.

-да точно е. Заедно сме и убаво ни е. Но се договоривме нашата приватност да ја оставиме само за нас во четири ѕида, изјави во една прилика Јована за српските медиуми.

Инаку Богдан има ќерка со поранешната манекенка Зорана Тасовац, која е во среќна врска со пејачот Саша Ковачевиќ.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Сакал да ја запроси девојката на натпревар, обезбедувањето го соборило на земја: „Вака треба да се неутрализираат сите запросувања на стадион“ (ВИДЕО)

Angela

Колку време можат да стојат јајцата без да се расипат?

Angela

Пет мисли кои на мажите им поминуваат низ глава кога ќе видат гола жена

Angela