EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

НА 22 ГОДИНИ СФАТИВ ДЕКА НЕ МОЖАМ ДА ЗАБРЕМЕНАМ – Цеца водеше битка за потомство, а овие тешки детали од минатото ретко кои ги памети

Речиси денеска сите ги растажи веста дека Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ го изгубиле бебето кое сите го очекуваа.

Имено тие неодамна открија дека чекаат принова која требаше да се роди во октомври, но денеска фудбалерот откри дека го изгубиле бебето и дека сакаат целосна приватност од јавноста.

Тие требаше да станат родители на девојче, а нејзината мајка Цеца во минатото долго време се бореше да остане бремена.

Таа со Аркан се сврши на Божиќ во 1995-та година, а еден месец подоцна се венчаа, а во минатото пејачката без проблем зборувала дека двапати забременила со инвитро.

-Двајцата сакавме деца. Имав само 22 години кога открив дека имам проблем да забременам, па отидов во болница и двапати останав бремена правејќи инвитро. Мојот покоен сопруг учествуваше со мене во целата програма, иако беше евидентно дека тој немаше проблем, сооглед на тоа дека претходно имаше седум деца, раскажа пејачката која во 1995-та година во роди синот Вељко, а три години подоцна и ќерката Анастасија.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Најчести недоразбирања помеѓу мажите и жените

Angela

СЕ ЈАВИ И КАРЛЕУША ПО ТРАГЕДИЈАТА ВО БЕЛГРАД: „Ова е предупредување за сите нас“ (ФОТО)

Angela

Принцот на Саудиска Арабија е најбогатиот меѓу сите богаташи: Има 37 години, троши како утре да не постои и живее во луксуз! (ВИДЕО)

Angela