EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА Светот на познатите

Немања Гудељ домаќин на Цеца во Севилја

Фудбалерот Немања Гудељ кој се забавува со Анастасија Ражњатовиќ, ја угостил мајката на својата девојка, балканската фолк дива Цеца Ражнатовиќ, во неговиот дом во Севиља, а потоа ја запознал и со својот татко, Небојша.

Немања најпрво ја пречекал на аеродром, а по одморот, организирал вечера во елитен ресторан.

Српските медиуми пренесуваат дека Немања поминал само еден ден со својата идна тешта, а потоа ги спакувал куферите и отпатувал за Србија, каде и се приклучил на репрезентацијата за подготовките за квалификациите за Европското фудбалско првенство.

Според сториите што циркулираат, Цеца при посетата во Шпанија кај Анастасија го повела и внукот Жељко, и ќе остане во Севиља седум дена додека Немања не е дома.

(фото: Инстаграм)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Познатата пејачка објави фотографија на која позира „како од мајка родена“

Angela

Работи кои повеќето мажи никогаш нема да и ги признаат на својата партнерка

Angela

Дневен хороскоп за петок, 01.10.2021

Angela