EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Немања Гудељ сподели претажна фотографија по загубата на неродената ќерка: „Сега се заедно на небото“ (ФОТО)

Тажната вест дека Анастасија Ражнатовиќ го загуби бебето ги потресе семејствата Гудељ и Ражнатовиќ.

Фудбалерот Немања Гудељ вчера на социјалните мрежи ја сподели веста за загубата на бебето.

Тој напиша дека ова е болен момент за нив, но и дека веруваат дека нивната љубов ќе ги освои сите …

Немања отпатува за Будимпешта бидејќи утревечер со својот клуб Севиља го игра финалето од Лигата на Европа против Рома.

По тој повод, фановите направија фотографија на која се гледа трагичната смрт на поранешните играчи на Севиља, Антонио Пуерта и Хозе Антонио Рејес, како и силуетата на ангелче што ја симболизира ќерката која Анастасија и Немања ја загубија.

Навивачите над фотографијата напишаа „Направи го тоа за нив“, алудирајќи на тоа дека Немања и донесе победа на Севиља, а објавата фудбалерот ја сподели на својот Инстаграм профил.

Во овие тешки моменти Анастасија целосно се повлече од медиумите и ги исклучи сите профили на социјалните мержи.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Како сокот од цвекло го подобрува имунитетот?

Angela

Со стомак до заби се прошета низ центарот на Белград – еве како изгледа снаата на Цеца неколку недели пред да се породи (ФОТО)

Angela

ФОТО: Кејт Мидлтон со стајлинг во нежни тонови, како од бајка

Angela