EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

НЕМА ДА ЗНАЕТЕ КАДЕ ДА ЈА ГЛЕДАТЕ ПОПВРО КУМАТА НА ЦЕЦА – пејачката Вики Миљковиќ доле во мини здолниште, горе со деколте кое ќе „прсне“ (ФОТО)

Семејството Ражнатовиќ вчера го прослави раѓањето на новиот член во нивниот дом, а тоа е синот на Вељко и Богдана и внукот на Цеца, Крстан.

На мекиците во вилата на Дедиње беа присутни многумина познати личности, а меѓу нив беше и Вики Миљковиќ со сопругот чија кума е токму Цеца.

Папараците имаа полни раце работа пред вилата, а Вики очигледно ги собра сите погледи поради тоа што носеше кратко мини фустанче искомбинирано со сако во истата боја и дезен.

Таа во оваа комбинација ги истакна нозете, а освен доле, сите гледаа и горе, во нејзиното бујно деколте под сакото.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Љубов и само љубов: Совршен ден за овие припадници од зодијакот, еве што ги очекува до крајот на денот!

Angela

Мајката на Џорџ Харисон се срамела што е жена поради „битлманијата“

Angela

Хороскопски знаци кои не го даваат срцето лесно!

Angela