EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Нема да поверувате како изгледа мајката на Војаж – таа во патики и со гол стомак го прослави роденденот, синот како изненадување го викнал овој пејач (ФОТО)

Раперот Војаж и приредил изненадување на мајка му Жана за нејзиниот роденден, па на прославата го повикал фолкерот Дарко Лазиќ.

Моменти од роденденот се појавија во јавноста, а на снимката се гледа како тие се забавуваат на песните од Дарко Лазиќ, а пак Војаж е цело време во транс.

„Еуропол, Интерпол, јуре нас, држимо монопол“ – пеел фолкерот, додека мајката на Војаж цело време танцувала на песните.

Жана изгледала одлично, па го истакнала стомакот, додека на себе носела пантолани и сако со шљокици…

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Никол Шерцингер ги заборави Хамилтон и Димитров: Ќе се мажи за поранешниот рагбист Еванс (ФОТО)

Angela

Конзумирањето ореви го намалува нивото на холестерол

Angela

Пет совети за незаборавен орален секс од соништата

Angela