EXCLUSIVE MK
Шоу биз

НЕМА НЕКОЈ КОЈ НЕ ЈА ЗНАЕ, ОСОБЕНО ПОМЛАДИТЕ: Српската порно актерка се венчаше, „дојде време“ да се опамети – еве кој е младоженецот (ФОТО)

Една од српските најпознати актерки во филмовите за возрасни и учесничка во реалното шоу Невена Хот го кажа судбоносното „I do“ неодамна во Словенија, а венчавката на јахта изгледаше како нешто од бајките.

Имено, срцето на ѕвездата го зароби четириесетгодишниот „Целски крал“, кој во последните 20 години успешно тргува со злато. Има свои претставништва во Абу Даби, Токио и Орлеанс, како и две компании во Љубљана.

Свадбата се одржа во тајност на луксузната јахта на младоженецот што пловеше околу островот Блед. На церемонијата присуствуваа само најблиските луѓе, а за нивната венчавка пристигнаа 1.200 лалиња од Холандија, додека храната на бродот ја подготвуваа готвачи од Словенија, Индонезија и Србија.

Невена блеснала во елегантен бел фустан, а бурмите се направени во Целје и чинат неверојатни 30 илјади долари.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Цела плажа зјапаше во нејзиниот УЛТРА ОБЛИКУВАН ЗАДНИК во микро гаќички: Стана и го покажа СОВРШЕНОТО ТЕЛО од најлудите соништа на мажите

Angela

Кој е Ервин Бах, најголемата љубов на Тина Тарнер: Се вљубиле на прв поглед, а тој ѝ го врати животот! (ФОТО)

Angela

Анастасија го прегрнува пехарот, Гудељ ја бакнува – фудбалерот објави емотивна фотографија по загубата на бебето, сите зборуваат за овој детаљ на лицето на пејачката!

Angela