EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

НЕРАЗДЕЛНИ ДРУГАРСКИ СЕ ОД 12 ГОДИШНА ВОЗРАСТ – оваа позната актерка ќе и биде кума на Анастасија Ражнатовиќ на свадбата (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ го очекува своето прво дете заедно со фудбалерот Немања Гудељ.

Како што претходно најавија, тие чекаат девојче, а младата пејачка би требало да се породи во средината на септември.

Венчавката засега не е на повидок, а очигледно за таа се чека подобра прилика за двете семејства.

Сепак во една прилика ќерката на Цеца открила која ќе и биде кума.

Станува збор за актерката Тара Мулутиновиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tara Milutinovic (@tara__milutinovic)

-Таа ми е најдобра пријателка, утре ден ќе ми биде и кума на венчавката. За неа ништо не ми е тешко да направам. Се знаеме и дружиме од мои 12 години, откри еднаш Анастасија.

И актерката во една прилика открила дека Анастасија си го ставила целиот свој живот на пауза две недели кога дозна дека Тара е заразена со коронавирус за да биде до неа и да и помогне за се што и требало.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tara Milutinovic (@tara__milutinovic)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Дневен хороскоп: Во последниот работен ден од неделата овој знак го очекува голем успех на деловен план, особено за еден знак доаѓа љубовта!

Angela

Сите мажи тврдат дека НИКОГАШ не би изневериле ваква девојка

Angela

Не се воздржувајте од палачинки за време на постите

Angela