EXCLUSIVE MK
Медицина НАСЛОВНА

Неуромедика со кардиолошки, ортопедски и ОРЛ пакет!

Болницата Неуромедика со неколку пакети кои речиси на сите им се потребни:

ИСКОРИСТЕТЕ ГО ОРЛ ПАКЕТОТ!

Пакетот вклучува:

✔️ОРЛ преглед

✔️Аудиометрија

Прегледот го врши Прим. Д-р Лидија Дубровска – Милетиќ, Специјалист по ОРЛ
Закажете преглед на 13 301, работиме 24/7.

ИСКОРИСТЕТЕ ГО ОРТОПЕДСКИОТ ПАКЕТ
Пакетот вклучува:
✔️Ортопедски преглед
✔️ДЕКСАСКЕН
Прегледот го врши Проф. Д-р Ѓорѓи Зафироски, Специјалист по ортопедска хирургија и трауматологија во НЕУРОМЕДИКА.
Закажете преглед на 13 301, работиме 24/7.

ИСКОРИСТЕТЕ ГО КАРДИОЛОШКИОТ ПАКЕТ
Пакетот вклучува:
✔️Кардиолошки преглед
✔️Кардиолошко ехо
✔️ЕКГ
✔️Стрес тест
Прегледот го врши M-р Д-р Жарко Јанковски, Специјалист по интерна медицина и кардиологија
Закажете преглед на 13 301, работиме 24/7.

Повеќе детали можете да најдете ТУКА.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Денеска сончево и топло – еве какво време не очекува за време на викендот, особено прочитајте што не очекува во недела!

Angela

Грузија нема победа против Македонија, никој не очекува многу голови

Angela

КОЈ ТИ ГО КАЖА ТОА ДА МИ ОДГОВОРИШ ОДМА – Цеца бесна на внукот Жељко, еве како ја нарече додека камерите ги снимаа двајцата (ВИДЕО)

Angela