EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

НЕ ДАЈ БОЖЕ НЕКОЈ ДА ГО ЗАКОПА СВОЕТО ДЕТЕ – пејачката и колешка на Беговиќ во неверување, потресена по трагедијата едвај го изусти ова!

Синот на фолк пејачот Енес Беговиќ, Армин Беговиќ почина денеска во Клиничкиот центар во Сараево.

Веста за неговата смрт ја потресе и српската сцена како и неговите колеги во регионот.

Меѓу нив е и Селма Бајрами која е многу разочарана по смртта на неговиот син и истакна дека не може да замисли како му е сега на пејачот и нејзиниот колега.

-Ел Фатиха! Нека му е лесна земјата, а на Енес и семејството им изразувам искрено сочувство. Не дај Боже никој да го закопа своето дете, вели пејачката видно потресена за босанскиот медиум „Експрес.ба“.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Нумерологија: Што значи ако често гледате серија на броеви 333

Angela

Убиство во струмичко

Angela

Нов хит: „Фламинго“ потпетици речиси целосно распродадени

Angela