EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

НЕ ДАЈ БОЖЕ НЕКОЈ ДА ГО ЗАКОПА СВОЕТО ДЕТЕ – пејачката и колешка на Беговиќ во неверување, потресена по трагедијата едвај го изусти ова!

Синот на фолк пејачот Енес Беговиќ, Армин Беговиќ почина денеска во Клиничкиот центар во Сараево.

Веста за неговата смрт ја потресе и српската сцена како и неговите колеги во регионот.

Меѓу нив е и Селма Бајрами која е многу разочарана по смртта на неговиот син и истакна дека не може да замисли како му е сега на пејачот и нејзиниот колега.

-Ел Фатиха! Нека му е лесна земјата, а на Енес и семејството им изразувам искрено сочувство. Не дај Боже никој да го закопа своето дете, вели пејачката видно потресена за босанскиот медиум „Експрес.ба“.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

СЕ СЕЌАВАТЕ НА ИЛМА КАРАХМЕТ: На 2-ри мај го прослави 23 роденден, нема шанси да ја препознаете (ФОТО)

Angela

Вода на празен стомак? Еве што се случува

Angela

БИЛ ПОСТАР 53 ГОДИНИ ОД НЕА: Вдовицата на Берлускони го опседнувала со години, па тој морал да ја ожени – неговите деца ја мразат од дното на душата! (ФОТО)

Angela