EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

„НИЕ“! Ана Кораќ објави семејна фотографија со партнерот и наследникот (ФОТО)

Старлетата Ана Кориќ на пошироката јавност и стана позната за време на учеството во реалното шоу „Задруга“, а неодамна таа роди момче.

Имено, познатата старлета сега на својот Инстаграм покажа како го поминува времето со синот и партнерот и сцената од семејниот дом ги стопи сите срца.

Ана лежеше во кревет со синот и нејзиниот партнер – чиј идентитет го крие – и цело време ги гушкаше, додека бебето спиеше на градите на нејзиниот татко.

„Ние“ – напиша Ана, јасно ставајќи до знаење дека семејството е целиот нејзин свет.

Инаку, таа неодамна зборуваше за мајчинството и призна дека на почетокот се плашела да не го повреди бебето.

-Се плашев да не го повредам, да не испадне, но брзо се ослободив и сега капењето ни е омилена забава. Имам сопруг кој ми помага во сѐ, имаме и баби, но се трудам што повеќе сама да ги завршам обврските на син ми. Да се ​​биде мајка е најубавото нешто на светот.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Немате желба за секс? Откријте што може да биде проблемот!

Angela

Кралот Чарлс во тајност ја исполнил последната желба на кралицата Елизабета, принцот Хари збеснал

Angela

Кумановец заработи кривична пријава за измама тешка половина милион денари

Angela