EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕМА ДА САКА ДА ГОСТУВА ВО „АМИЏИ ШОУ“ – Александра Младеновиќ облече ултра кратко фустанче, а по овој кадар камерманот ќе добие „покачување“

Сексапилната српска фолк пејачка Александра Младеновиќ гостуваше во емисијата „Ами Џи шоу“, а за време на еден од предизвиците наречен „Лимбо танц“, на изненадување на сите присутни, пејачката нез да сака ја покажа долната облека.

Имено, Младеновиќ заедно со водителката Јована Јеремиќ, пејачката Гога Секулиќ и Дејан Драгојевиќ ја одиграа играта „Лимбо танц“, која, се чини, не беше баш најдобра идеја, зашто пејачката на снимање беше дојдена во ултра мини фустанче, па откако го допре студиското подножје, го сервираше голото меѓуножје.

Публиката во студиото, ама и онаа пред ТВ екраните можеше да види се’ под нејзиниот краток фустан, меѓу останатото и нејзините бели гаќички.

„Дали е можно оваа Александра се’ уште да нема ниту стил ниту вкус за облекување? Гласот помоќен од која и да било на сцената, но фустанот – ужас“ – гласи еден од поострите коментари под видеото на Youtube…

Можеби затоа шпто на црни долги ракаваци до надлактици кои пејачката ги носеше во оваа прилика, не одат со бела долна облека?

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

„На улица учиме, а под мост спиеме, борба за живот е…“

Angela

Овие хороскопски знаци ги очекува голем финансиски успех во мај 2023 година?

Angela

Привремено запрено уривањето на куќата на Мерилин Монро

Angela