EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Николина Пишек го посети гробот на сопругот – кога ќе видите што пишуваше во пораката која ја остави на споменикот ќе се наежите!

Српскиот историчар на уметноста Видоје Ристовиќ почина на 8 мај во Белград минатата година, а неговото семејство одржа помен во негова чест.

Сопругата на Видоје, познатата водителка Николина Пишек вчера го посети неговиот гроб и донесе цвеќе, а сите очи беа вперени во пораката која ја остави таа на неговиот гроб посветена токму на поранешниот сопруг.

„Тато те сакам“, прости им на сите кои ти згрешиле тебе, Уна и Николина, пишуваше на венецот останев на неговото вечно почивалиште.

Таа инаку е во катастрофални односи со неговиот татко, свекорот на водителката со кого се во „војна“ цела година по неговата смрт.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

НЕЈЗИНАТА ЌЕРКА ПОМИНУВА НИЗ ПЕКОЛНА БОЛЕСТ – зад насмевката на оваа водителка на Евровизија се крие тажна животна судбина (ФОТО)

Angela

Емили Ратајковски ги покажа стомачните на сред улица: Нејзиниот аутфит нема да ве остави рамнодушни (ФОТО)

Angela

НАВИСТИНА СУМ ПОДГОТВЕНА, НЕ САКАМ ПОВЕЌЕ ДА СЕ БОРАМ – славните водителка и пејачка се згрчиле кога Тина Тарнер им кажала дека знаела што ќе се случи!

Angela