EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ОБОЖАВА ДА Е ГОЛА: Сопругата на Дарко Филиповиќ е секс бомба, а тој ја одбегнувал со години – не се вртел дома и се правдал дека е „УМОРЕН“ (ФОТО)

Како гром од ведро небо се прошири веста дека се разведува пејачот Дарко Филиповиќ по повеќе од 12 години брак.

Откако неговата сопруга Јасмина пронашла сомнителни пораки во неговиот телефон ги собрала парталите и го напуштила станот со нивната заедничка ќерка.

Таа за српските медиумите потврди дека подобро е „добар развод, наместо лош брак“.

-Во контакт сме поради ќерката со Дарко, потврдила кратко таа.

Тие се венчаа во 2011 година кога ја добија и ќерката Настија.

Јасмина од секогаш била во центарот на вниманието на медиумите во нивниот брак како атрактивна девојка која провоцирала каде и да се појави со нејзиниот изглед.

Таа обожува да се фотографира полугола и во бикини, па следбениците често уживаат во нејзините фотографии на Инстаграм.

   

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Најактивниот вулкан во Индонезија повторно еруптираше

Angela

Што ќе ни донесе 15 мај кога ќе заврши ретроградната фаза на Меркур?

Angela

Ѕвездите се на ваша страна, дневен хороскоп (03.08.2021)

Angela