EXCLUSIVE MK
Uncategorized

ОВАА ЗАДРУГАРКА Е СПРЕМНА ЗА „ОНЛИ ФАНС“ – ги покажа голите гради среде емитување во живо (ФОТО+18)

Анѓела Ѓуричиќ, која се најде во центар на скандалот поради врската со 22 години постар и зафатен Ѕвездан Славниќ, не престанува да ја воодушевува јавноста со своето однесување.

Сите нејзини морални принципи, кои се истакна во преден план, паднаа во вода кога стапи во врска со оженет маж, а потоа имаше интимни односи со него пред милиони, шокирајќи со разни фетиши…

Сепак, не завршува тука кога станува збор за оваа задругарка. Таа сега се соблече гола пред камерите.

Анѓела, имено, се пресоблекувала во работилницата и без срам ги свртела голите гради кон камерата.

„Подготвена е за „Онли фанс“ кога ќе излезе од Задругата“, „лажна светица“, „таа е таа морална девојка од Црна Гора“… се само дел од коментарите.

Да потсетиме, Ѕвездан Славниќ ја изневеруваше својата љубовница Анѓела Ѓуричиќ во „Задруза“ со старлетата Маја Маринковиќ.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ја критикуваа дека се здебелила по породувањето, а сега им ја затвори устата на сите: Еве како денес изгледа Адријана Лима (ФОТО)

Angela

Бои кои не се препорачуваат за ѕидот во спалната соба

Angela

Како виреат растенијата во вселената?

Angela