EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ОВА Е МИСТЕРИОЗНИОТ СОПРУГ НА АНА КОРАЌ – висок моќник и со напумпани мускули, кој вчера искеширал брдо пари за да и пее оваа пејачка на роденденот! (ФОТО)

Поранешната учесничка во „Задруга“ Ана Кораќ вчера го прослави својот 29-ти роденден, па по тој повод организираше забава за пријателите.

Ана и нејзиниот партнер кој го крие од јавноста приредиле забава за паметење, па во тајност ја ангажирале пејачката Јелена Розга.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Korać (@ana_korac)

Таа на старлетата и ги пееше омилените  песни како би и ја разубавела вечерта, пренесуваат српските медиуми.

Таа на Инстаграм објави и неколку фотографии од прославата, но и видеа како навистина била атмосферата само за одреден број на луѓе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Korać (@ana_korac)

Она што е посебно интересно е тоа што меѓу фотографиите се најде и нејзиниот партнер на кого му роди и дете.

На сите фотографии неговото лице е прекриено со стикери, а на една под фотографиите откри дека тоа и е сопругот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Korać (@ana_korac)

„Мојот маж“, напиша таа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Focus Features и Universal Pictures ќе го дистрибуираат филмот „Домаќинство за почетници“ на Горан Столевски

Angela

МЕГА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ЦЕНАТА НА ГОРИВАТА – од полноќ еве колку ќе чини литар

Angela

Ѓоковиќ жестоко го нападна АТП: Поважен им е профитот отколку играчите

Angela