EXCLUSIVE MK
Љубов и интима ЗАБАВА НАСЛОВНА

Овие знаци ќе ви откријат дека не сака ништо сериозно со вас

„Читањето“ на нечии намери не е лесна задача. И додека можеби сте целосно подготвени за ново поглавје во животот со посилната половина, постои можност тоа нему да не му ни паднало на памет.

Мажот не е подготвен за сериозна врска ако ги прави овие работи.

Не сака да ве запознае со пријателите и семејството

Ова може да стане доста сомнително ако се гледате веќе некое време, а тој одбива да ве запознае со важни луѓе во неговиот живот.

Секако, на некој му требаат неколку месеци, а некому дури и година дена за да се осмели да ја претстави својата поубава половина на своите сакани, но сосема е очигледно кога некој се згрозува од самата помисла на тоа.

Тие одбиваат да зборуваат за иднината

Едноставно не се чувствуваат удобно да ве вклучат во нивните планови за иднината. Кога ќе размислите малку подобро, може да има само една причина за тоа, а тоа е бидејќи не се гледаат со вас во иднина.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Срцевите болни не треба да пијат ладна вода

Angela

Дара Бубамара објави видео без фотошоп и филтри, обожавателите во недоумица дали е тоа нејзиниот вистински изглед? (ФОТО)

Angela

ЗАДНИКОТ И Е ПОГОЛЕМ ОД ТРУДНИЧКИОТ СТОМАК – бебето е напред или назад запраша самата тенисерка? (ФОТО)

Angela