EXCLUSIVE MK
Љубов и интима ЗАБАВА

Овие луѓе се НАЈЛОШИ љубовници – себични се и ненаситни

Следниве знаци се најлошите љубовници на кои ќе наидете во животот.

Лав

Иако не е лош во кревет, лицето родено во знакот на Лав е опседнато со самото себе, а понекогаш е и неопходно да се потсети дека друга личност е во кревет со него.

Бик

Биковите се сексуално луди. Понекогаш знаат дека се многу тешки и честопати не се грижат за техниката на секс, бидејќи нивната цел е само да дојдат до врвот.

Овен

Овенот понекогаш може да стане насилен, ако не е сексуално задоволен. Не се грижи премногу за задоволството на другата личност и е доста мрзелив.

Стрелец

Стрелецот ќе те изненади со перверзниот ум, па ќе бидеш сигурна дека е добар во кревет. Меѓутоа, живите лица не се толку интересни за нив како сексуалните помагала и тие најверојатно би можеле да заборават за вас во средината на сексуалниот чин.

Риби

Рибите често живеат хипичен начин на живот. Нивната мрзеливост најчесто се манифестира со лоша хигиена, па затоа може да се изненадите кога ќе ја соблечат облеката.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Дневен хороскоп за петок (08.10.2021)

Angela

Поза која обезбедува загарантирана најдобра стимулација на Г-точката

Angela

Како брзо и лесно да ја отстраните дамката од дамката!

Angela