EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Огњен Амиџиќ објави фотографија од својата девојка од креветот: Еве каде моментално парот ужива (ФОТО)

Водителот Огњен Амиџиќ неодамна потврди дека е во врска со колешката Мина Наумовиќ.

Таа во рамките на неговото шоу „Амиџи Шоу“ го води сегментот „Внимавај, Мина“, а веста дека тие двајца се заедно изненади многумина.

Иако истакнаа дека не сакаат многу да зборуваат за својата приватност, и дека интимноста ја чуваат за себе, Огњен сега направи исклучок на Инстаграм и ја објави фотографијата на Мина.

Наумовиќ позирала во кревет, а во објавата посочи дека фотографијата е направена во хотел во Истанбул каде парот моментално ужива.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Се расправа за ограничување на брзината на германскиот Автобан

Angela

ДЕНЕС Е СВЕТОЛ ПОНЕДЕЛНИК – денот кога се расчуло за воскреснувањето, утрешниот велигденски вторник е единствен во годината

Angela

На кои 4 хороскопски знаци најмногу ќе им влијае транзитот на Венера во Близнаци сè до 6 мај?

Angela