EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ОД ОПЕРАЦИОНА САЛА ВО СТУДИО – откако сите и го видоа новото лице на старлетата ја споредуваат со Аватар, додека „балоните“ ќе и пукнеа од деколтето

Српската старлета Тамара Ѓуриќ за првпат се појави пред малите екрани по операцијата која ја вознемири јавноста, а ја имаше пред неколку дена, велејќи дека сега докторите и го вратиле лицето од пред неколку години и изгледа помладо.

Имено, таа во емисијата кај Огнен Амиџиќ признала дека конечно е задоволна од својот изглед.

-За сега сум задоволна, кога нема да бидам ќе ви кажам, изјавила таа.

Огнен констатираше дека се забележува дека нејзино лице е стеснето и затегнато, но не може да процени кој точно дел и е корегиран.

-Па ми велат дека сум како Аватар и дека сум унаказена, но мене не ми пречи, вели таа.

Таа откри и зошто се одлучила да направи уште една во низата корекции на себе.

-Па и твоето студио лани беше многу убаво, но го промени. Исто и со мене, не си го сменив полот, туку само го затегнав лицето, вели таа.

Додава дека пластичната хирургија е еден вид зависност и дека е нејзин порок.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Поправете ги несовршеностите на лицето

Angela

Принцот Хари може да биде протеран од САД

Angela

Тања Савиќ се искачи на крстот на Водно од каде упати зборови кои се повеќе од емотивни – на кого ли ги посветува токму од Скопје (ФОТО)

Angela