EXCLUSIVE MK
Uncategorized

ОД ПОЗАДИ КАКО ДА НЕМА НИШТО – Карлеуша позираше во бикини во Дубаи, а атрибутите едвај се воздржаа да не излезат на виделина (ФОТО)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша во моментов е во Дубаи каде ужива на топлото сонце и плажата заедно со своите две ќерки и тетката.

Таа е сместена во најлуксузниот хотел каде за седум вечери на ова бајковито место ќе плати брдо пари.

Во меѓувреме таа денес на вториот ден на Велигден сподели фотографии во црно бикини од кое едвај издржаа нејзините атрибути да не излезат на виделина.

„Добро утро од Дубаи“, напиша таа расонувајќи ги сите ранобудници кои ја следат на Инстаграм.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Нагло будење на вегетацијата и цветање кај овошките, најавуваат агрометеоролозите

Angela

Српската пејачка поседува вистински дворец со свое езеро, но ваков автомобил се уште не сте виделе – овој „бесен ѕвер“ чини вртоглави 300.000 евра (ФОТО)

Angela

Трите најчести причини за развод

Angela