EXCLUSIVE MK
Uncategorized

ОД ПОЗАДИ КАКО ДА НЕМА НИШТО – Карлеуша позираше во бикини во Дубаи, а атрибутите едвај се воздржаа да не излезат на виделина (ФОТО)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша во моментов е во Дубаи каде ужива на топлото сонце и плажата заедно со своите две ќерки и тетката.

Таа е сместена во најлуксузниот хотел каде за седум вечери на ова бајковито место ќе плати брдо пари.

Во меѓувреме таа денес на вториот ден на Велигден сподели фотографии во црно бикини од кое едвај издржаа нејзините атрибути да не излезат на виделина.

„Добро утро од Дубаи“, напиша таа расонувајќи ги сите ранобудници кои ја следат на Инстаграм.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Принц Хари и Меган не се поканети на роденденската парада на Чарлс Трети: Односите сè постудени!

Angela

19 лажни ПЦР тестови откриени во автобус кој патувал од Македонија кон Германија

Angela

Црвен или бел компири: Која е разликата и кој е поздрав?

Angela