EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Откако се дозна дека Амиџиќ е во врска со новата водителка, старата се повлекува – девојката на Огнен останува, Тијана си заминува! (ФОТО)

Водителката Тијана Стоисављевиќ веќе со години ја гледаме како заштитно лице во шоуто Амиџи, а сега соопшти дека веќе нема да биде дел од тимот.

Откако вчера во јавноста излезе веста дека водителот Огнен Амиџиќ е во врска со другата колешка на Тијана која од неодамна започна да работи во емисијата, денес речиси сите се во неверување од нејзината одлука.

Прво сите беа изненадени од нејзината одлука, а откако ја дознале причината започнале да слават.

Имено Тијана е во петтиот месец од бременоста и таа и поранешниот фудбалер Михајло Мулутиновиќ го чекаат нивното прво дете кое е девојче.

-Вистина е дека сум бремена, се иде по планот и без никакви маки. Јас сум потполно смирена и релаксирана, така да и без напори работев до сега овие пет месеци, вели Тијана за српските медиуми.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Позната е причината за смртта на Саша Видиќ, нема да се прави обдукција

Angela

Нови детали од новата љубов на водителот: Огњен Амиџиќ уште додека бил во брак ја изневерувал убавата Македонка со Мина?

Angela

Николина Пишек го посети гробот на сопругот – кога ќе видите што пишуваше во пораката која ја остави на споменикот ќе се наежите!

Angela