EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Пејачката ги остави сите без здив: Јелена Карлеуша како од мајка родена (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша поголемиот дел од времето го поминува во својата вила на Дедиње, а кога е убаво времето ужива на базен.

Пејачката и овој пат се соблече во необичен костим за капење кој едвај и ги покриваше интимните делови.

Па, како и секогаш никој не остана имун на нејзините жешки фотографии.

„Мала од скандала“ го истакна сиот сексапил во новиот костим за капење кој повеќе откриваше отколку што покриваше.

Додека пак, светлечките ѕвезди над бујните гради и извајано тело предизвикаа лавина коментари.

Кадарот од базен не е обичен, бидејќи поп дивата ги навикна љубителите на предизвикувачки слики и кадри на „Инстаграм“, па и овој пат можеа да уживаат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Како да го победите стресот на работа: Правилото „42%“ го крие одговорот

Angela

Во САД вакцината Фајзер ќе се дава и на деца над 5 години

Angela

„Боже, спаси нè од гнев и горчина“: По погребот на нивната ќерка родителите се обратија со потресни зборови – болката е неиздржлива

Angela