EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Пејачката од „Ѕвездите на гранд“ се разведе од сопругот, па ослабе 100 килограми: Погледнете како денес изгледа Крстина, устата ќе ви падне до земја! (ФОТО)

Крстина Тодоровиќ беше претставена на јавноста за време на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“. Таа со своите вокални способности ги воодушеви публиката и жирито, но во текот на целиот натпревар беше критикувана поради вишокот килограми.

Се чини дека критиките вродија со плод, бидејќи Крстиња направи операција за намалување на желудникот, како и затегнување на кожата и изгуби речиси 100 килограми, а сега е друга личност.

Пејачката сега позираше во долг виолетов фустан со длабоко деколте, на кој имаше шлиц на средината и ја истакна нејзината вредна фигура.

Објавата на пејачката воодушеви многумина, а по објавувањето следеа лавина позитивни коментари.

„Ова е лудост, секоја чест за тебе“, „Браво девојче“, „Каква жена, каква убавина“, „Неверојатно, каква трансформација“, „Крстиња изгледаш како главоболка“, „Оваа девојка треба да служи како пример за многумина“, „Упорноста секогаш се исплати“ – беа само дел од коментарите.

Да потсетиме, Крстина неодамна се разведе од сопругот, по четири години брак.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Убавата славна актерка ИЗБРКАНА од луксузен ресторан, ова е причината – погледнете како е облечена (ФОТО)

Angela

Зошто мажите се плашат од обврзување?

Angela

Принцот Хари може да биде протеран од САД

Angela