EXCLUSIVE MK
Uncategorized

Пејачот целиот живот ја крие, а неговата ќерка сега објави се: Ѕирнете во безобразно скапата вила на Здравко Чолиќ (ФОТО)

И додека Здравко Чолиќ на сите можни начини настојува да за зачува својата интима далеку од очите на јавноста, неговата постара ќерка Уна е моошне активна на социјалните мрежи, а благодарение на нејзините објави на Инстаграм, можеме да ѕирнеме во семејната оаза на семејството Чолиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una Čolić (@unacolic)

Вилата на Чола е опкружена со зеленило, пред кое има голем двор, две порти и високи безбедносни мерки, кои тој никогаш не ги нагласил во јавноста. Она што досега не сме имале можност да го видиме е внатрешноста на куќата во Белград во која живее легендарниот музичар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una Čolić (@unacolic)

Луксуз, базен и прекрасна тераса е нешто што го карактеризира домот на Здравко Чолиќ. Сигурно еден од најубавите делови на куќата е дворот во кој се наоѓа базенот. Семејството поминува многу време опкружено со природа, а Уна секој пат го користи убавото време за сончање. Куќата е уредена во модерен стил, а ќерката на живата легенда често ги кани пријателите на дружба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una Čolić (@unacolic)

Семејната градина е полна со зеленило и дрвја, а игледот на тревникот навестува дека редовно се одржува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una Čolić (@unacolic)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

АРАПИТЕ ЌЕ ПОЛУДАТ ПО ОВАА СНИМКА – прво позираше во танга на базен, а сега девојката на Роналдо започна ново хоби, во земјата е единствена која го прави тоа!

Angela

Српската пејачка поседува вистински дворец со свое езеро, но ваков автомобил се уште не сте виделе – овој „бесен ѕвер“ чини вртоглави 300.000 евра (ФОТО)

Angela

На 112 години, почина највозрасниот Французин

Angela