EXCLUSIVE MK
Шоу биз

Победникот на „Ѕвездите на Гранд“ итно опериран: Ги вознемири сите со слика од болница, главата му е во завој – еве што открива (ФОТО)

Победникот на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, Махир Мулалиќ неодамна бил итно опериран.

Тој се огласи од болничкото одделение, а фотографијата што ја објави на својата приказна на Инстаграм ги вознемири неговите обожаватели.

Целата глава му е во завои, а тој објасни каква интервенција имал. Махир, всушност, го оперирал увото.

Судејќи по неговите зборови, операцијата не била страшна и тој успешно закрепнува.

-Би сакал да ја искористам оваа прилика да им се заблагодарам на сите кои ми посакаа брзо закрепнување. Имено, имав итна операција на левото уво. Се е во ред, проблемот е решен, а наскоро ќе се забавуваме и дружиме на моите настапи. Останете ми живи и здрави, напиша Махир.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Поранешното момче на Цеца има нова девојка: Богдан Срејовиќ не ја испушта од рака – сподели и фотографија со неа

Angela

БИЛА ПРОНАЈДЕНА ВО НЕСВЕСТ ОД НЕЈЗИНАТА ЌЕРКА – Мадона на интензивна нега во болница, фановите низ целиот свет чекаат само ЕДНА ИНФОРМАЦИЈА!

Angela

Амбер конечно му исплати милион долари на Џони Деп, еве на што актерот ќе ги потроши парите

Angela