EXCLUSIVE MK
Шоу биз

Победникот на „Ѕвездите на Гранд“ итно опериран: Ги вознемири сите со слика од болница, главата му е во завој – еве што открива (ФОТО)

Победникот на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, Махир Мулалиќ неодамна бил итно опериран.

Тој се огласи од болничкото одделение, а фотографијата што ја објави на својата приказна на Инстаграм ги вознемири неговите обожаватели.

Целата глава му е во завои, а тој објасни каква интервенција имал. Махир, всушност, го оперирал увото.

Судејќи по неговите зборови, операцијата не била страшна и тој успешно закрепнува.

-Би сакал да ја искористам оваа прилика да им се заблагодарам на сите кои ми посакаа брзо закрепнување. Имено, имав итна операција на левото уво. Се е во ред, проблемот е решен, а наскоро ќе се забавуваме и дружиме на моите настапи. Останете ми живи и здрави, напиша Махир.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Џехва доживеа непријатност на сцена: Маж ја плескаше по задникот додека ја пееше ТРЕСИ ТРЕСИ- следеше ШОК РЕАКЦИЈА

Angela

Песна за „дебелите девојки“ исфрлена од новата колекција најголеми хитови на „Квин“

Angela

ЖЕНСКИ ЗМЕЈ: Неда Украден во бикини нема конкуренција, ја отвори летната сезона – позираше во жешко издание, годините за неа се само бројка (ФОТО)

Angela