EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

Познатата пејачка објави фотографија на која позира „како од мајка родена“

„Ако никогаш не сте се туширале надвор додека сопругот се обидува да ве исплаши на секои 5 минути, не сте живееле“, порачала пејачката Пинк во описот на своите фотографии на Инстаграм.

Американската пејачка Пинк ги изненади своите следбеници со фотографии кои настанале на едно семејно патување, а на кои таа ги прекрила само интимните делови од телото.

Имено, на една фотографија пејачката се сонча во проѕирен костим за капење со детали од банани, додека на другата се тушира гола, а интимните делови ѝ се прикриени со нацртани детали.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P!NK (@pink)

„Викенди покрај езеро и нов смешен костим за капење. Ако не сте се туширале надвор додека вашиот сопруг се обидува да ве исплаши на секои 5 минути, не сте живееле!“, порачала Пинк во описот на објавата.

Под фотографиите кои познатата пејачка ги објавила можат да се прочитаат позитивни коментари на сметка на нејзината витка линија која ја одржува со напорни тренинзи.

Инаку, Пинк од 2006 година е во брак со поранешниот мотоциклист Кери Харт, со кој ги има ќерката Вилоу Сејџ (11) и синот Џејмисон Мун (6).

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

НАЈМОДЕРНИОТ КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ШОКИРА ВО ДОЛНИОТ ДЕЛ: Којa ќе се осмели да го носи, нека се спреми за ПОГЛЕДИ ОД ЦЕЛАТА ПЛАЖА

Angela

Пред сезоната на летување откриваме: Зошто постелнината во хотелите секогаш е БЕЛА?

Angela

ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЗНАТИОТ БОСАНСКИ ПЕЈАЧ – неговиот син почина на прагот пред да стане татко! (ФОТО)

Angela