EXCLUSIVE MK
Шоу биз

Популарноста на Пике и Клара Чиа вртоглсво расте: Фановите истражуваа – ВАКА би изгледале нивните деца! (ФОТО)

Откако врската на Пике и Клара стана официјална, таа е главна тема на разговор кај многу луѓе, а секојдневно се пласираат нови вести и шпекулации околу целата ситуација.

Иако се уште не се знае дали овој пар е подготвен да основа семејство, колумбискиот медиум „Пулцо“ направи истражување со помош на „вештачка интелигенција“ околу тоа како би изгледале нивните деца.

Фотографиите покажуваат дека доколку детето е машко, многу веројатно е дека ќе наликува на Пике имајќи ги истите очи, нос и усни како него. Во спротивниот случај, доколку е женско, тоа би наликувало повеќе на мајка си, Клара, со светло-руса коса и заоблени големи веѓи.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ТАНГА И ПОГЛЕД ОД МИЛИОН ДОЛАРИ – Георгина Родригез го засени Роналдо истакнувајќи го голиот задник среде јахта (ФОТО)

Angela

Живее во луксузен стан кој многумина го посакуваат – ова е оазата на мирот на водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет (ФОТО)

Angela

Први фотографии од Анастасија Ражнатовиќ на кои се смее и го пее овој голем хит – се врати во Белград, па од аеродром замина на забава со оваа личност (ФОТО)

Angela