EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Поранешната српска тенисерка гола во када во Дубаи – ги предупреди следбениците дека не е за тие со слабо срце, огромните гради едвај ги прекри со рацете (+18)

Поранешната српска тенисерка Тамара Бојаниќ им се претставува на своите следбеници во се попровокативни и поразголени изданија.
Оваа атрактивна дама веќе подолго време заработува од својот профил на контроверзната апликација „Only fans“, каде објавува и експлицитни содржини.

Својот Инстаграм го користи како најава за она што тука не смее да го сподели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TAMARA BOJANIC (@tammbojanic)

Така додека позира гола во Дубаи , Тамара утрово објави нова провокативна фотографија, а со оваа жешка сцена каде гола лежи во своето запенето хотелско џакузи сигурно ќе го подобри расположението и ќе ја стопли имагинацијата на ранобудниците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TAMARA BOJANIC (@tammbojanic)

Патем еве, две еротски загатки кои цицлестата убавица ќе ви ги постави, па вие ако знаете одговорете ги, ако не, слушнете го одговорот од под хотелската покривка на некогашната тенисерка за првата…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TAMARA BOJANIC (@tammbojanic)

Или одговорете и на поканата да ја посетите нејзината „Онли фанс“ страница за возрасни додека тамара ви ги објаснува самоглсските во сексот… Вечерва најавува хаос, па можеби објаснувањето ќе биде и многу поексплицитно!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TAMARA BOJANIC (@tammbojanic)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Меѓу 14-те загинати во пожарот во Тетово има и еден посетител

Angela

ВИДЕО: Потегот на Абрахам се прераскажува, Мурињо задоволно се смешка

Angela

Еве како да си направите највкусни домашни ѓевречиња

Angela