EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Останато

Прва фотографија на Ана Ивановиќ по породувањето – Вака изгледа поранешната тенисерка по третата бременост

Ана Ивановиќ пред неколку дена се породи и роди момче чие име таа и нејзиниот сопруг Бастијан Швајнштајгер сѐ уште не го откриваат, а првата фотографија по породувањето ја сподели со своите следбеници.

Ана ја воодушеви јавноста кога на социјалната мрежа Инстаграм покажа како изгледа само неколку дена по породувањето.

Ана со широка насмевка на лицето блеска на црно-белата фотографија. Нејзината фигура по третото раѓање изгледа исто како и досега, како што многумина коментираа под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic)

Здравата исхрана и начин на живот на поранешната тенисерка, на кои е навикната долго време, секако и помогнаа да ја одржи фигурата и младоста, кои често им ги препорачува на своите обожаватели.

Да потсетиме, една од најдобрите тенисерки често на својот Инстаграм профил промовира здрава исхрана, која ја следела и за време на бременоста, а покрај корисни совети, Ана со своите следбеници често споделува и моменти од семејниот дом, што очигледно е полн со љубов и среќа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

КОГА СОПРУГА МУ ГО ПРОНАШЛА ОВА ВО ТЕЛЕФОНОТ СИ ГИ СОБРАЛА ПАРТАЛИТЕ – се разведе српскиот пејач Дарко Филиповиќ, причината ќе ве остави подзинати!

Angela

СЛЕДУВААТ ЧЕТИРИ НЕРАБОТНИ ДЕНОВИ – следен петок уште три, до крајот на годината уште „еден тон“ споени викенди!

Angela

Грешка што ја прават паровите кога сакаат да го подобрат својот сексуален живот

Angela