EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ПРВА ФОТОГРАФИЈА ПО ПРОМЕНАТА НА ПОЛОТ – близнаците кои се прославија во регионот се веќе жени, а мајка им како од пушка: Еве што вели за нивните полови органи!

Контроверзните близнаци од Србија, Мика и Гиба Васиќ и некогашните учесници во „Големиот брат“ и „Задруга“ си го променија полот и сега се Ана и Ивана Николиќ.

Операцијата ја извршија пред почетокот на летото минатата година во Белград во една приватна клиника, а од тогаш никаде се немаат појавено во јавноста.

Српските медиуми пишуваат дека нивната мајка ги поддржала од нивниот сам почеток, па неа и е најважно само тие да се живи и здрави, а останатите одлуки сами да ги донесат.

Во една прилика нивната мајка Рада открила и дека ги видела нивните полни органи откако веќе се жени.

-Па како да не ги видам, тоа се мои ќерки, па кого ќе им ги покажат ако не на мене, им реков синови исти ви се како мојата. Иста како на мајка ви само што сега вашите се подобри, нова затегната, изјави тогаш Рада која сега објави и селфи со ќерките.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Септември носи оптимизам за три хороскопски знаци

Angela

Нема да поверувате како изгледа мајката на Војаж – таа во патики и со гол стомак го прослави роденденот, синот како изненадување го викнал овој пејач (ФОТО)

Angela

Чекор пред алергијата: PRICK TEST – брзи и безболни тестови со резултати во рок од половина час!

Angela