EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Први фотографии од Анастасија Ражнатовиќ на кои се смее и го пее овој голем хит – се врати во Белград, па од аеродром замина на забава со оваа личност (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ го изгуби бебето во петтиот месец од бременоста и од тогаш се повлече од јавноста, но и од социјалните мрежи.

Поради трагедијата Анастасија ја напушти Севиља каде живее со момчето Немања Гудељ, па се врати во Белград како овие тешки моменти биде поблиску до семејството.

Со денови не се знаеше ништо за неа, а сега нејзината идна кума Тамара Милутиновиќ објавила видео снимка на која се гледа како двете се забавуваат и пеат додека се возат во автомобил низ белградските улици.

Двете ја пееја песната од Петар Грашо „Ко нам брани“, а нејзината кума особено била расположена кое се гледа на видеото.

-Тоа беше добра недела, напиша таа со емотикон на чаша вино.

Инаку за потсетување актерката со ќерката на Цеца се дружат од детството, поточно од дванаесеттата година, а како што во една прилика изјавила Анастасија Тара ќе биде нејзина кума кога ќе се венча.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ДЗС: Попишани вкупно 1.037.309 лице, 323.286 домаќинства и 438.705 станови

Angela

ГРАНД ѝ додели на Ангелова кола од 20.000 евра, а само од нејзините гласови преку СМС продукцијата заработила вртоглава сума на пари

Angela

Амбер конечно му исплати милион долари на Џони Деп, еве на што актерот ќе ги потроши парите

Angela