EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Прво земете здив, па кликнете: Дали е ова најпровокативната снимка на Јелена Карлеуша? (ВИДЕО)

Поп-дивата Јелена Карлеуша уште еднаш покажа дека нејзиното тело е дар од Господ…

Имено, Јелена вредно работи на албумот кој е при крајот, па не е тешко да се забележи дека никогаш подобро не изгледала, а со новата објава уште еднаш докажала дека знае да привлече внимание.

Карлеуша овојпат облече бикини со кое покажа најмногу до сeга, а до израз дојде секој дел од нејзиното тело.

Додека интимните делови биле покриени само делумно, траките на затегнатиот стомак се доказ дека нема грам сало на себе, а целокупниот изглед го зачинла со чизми на нозете…

Погледнете, но прво земете здив…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Трагедја: Двајца мртви и десетици повредени во судир на два патнички воза

Angela

ТАА е најзгодната водителка на Балканот: И мажите и жените воздивнуваат на ова секси ВИДЕО

Angela

УХМР: Најмногу дожд во Охрид во изминатото деноноќие

Angela